Kurt Seyit Ve Şura Yorumları

Bu yazımızda sizlere, Kurt Seyit Ve Şura ile ilgili bilgilerden kısaca söz ederek, Kurt Seyit Ve Şura yorumlarımızı aktarmaya çalışacağız, ve sonrasında sizlerin de Kurt Seyit Ve Şura yorumlarında bulunmanızı isteyeceğiz. Eğer siz de Kurt Seyit Ve Şura izleyicisi iseniz, ve Kurt Seyit Ve Şura dizisi hakkında fikirleriniz varsa, düşüncelerinizi buradan Kurt Seyit Ve Şura yorumları ile aktarabilirsiniz:

Farah Zeynep Abdullah, ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaştığı Kurt Seyit Ve Şura dizisi, ilk bölümü itibari ile, gerek Türkiye, gerekse de Rusya’da geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Star TV’de yayınlanan Kurt Seyit Ve Şura dizisi, daha çok, Seyit, ve Şura’nın arasında gelişen yakınlaşma ile kendisinden söz ettirdi. Peki Kurt Seyit Ve Şura yorumlarımız ne yönde?
Kurt Seyit Ve Şura yorumları: Seyit, ve Şura arasında gelişen ilk görüşte aşkı, belki de yıldırım aşkı olarak tabir edebiliriz. Sonrasındaki ciddi yakınlaşmaya da bir isim vermek istersek, çekim gücü diyebiliriz… Peki inandırıcılık? Ben kendi adıma Kurt Seyit Ve Şura dizisinde şu an itibari ile o inandırıcılığı yakalayabilmiş değilim. Henüz dizinin 2. bölümü yayınlandı. Ortada 3 günlük, sadece 3 görüşmelik bir aşk var. Sonrası mektuplarla gelişiyor. Olmaz mı? Olur elbette. Ancak, Şura’nın, “Biz evleneceğiz, o benim sonsuzluğum olacak…” şeklindeki sözleri çok inandırıcı değil. Bunun dışında, Seyit’in Şura’ya, “Küçüğüm, benim küçük sevgilim” şeklindeki hitap cümleleri de öyle. Sevgilisinin küçük olduğunu düşünen bir kişi ona nasıl o denli yakınlaşabilir; ve bu tutkulu yakınlaşma sonrasında dillere destan olur? Kadın – erkek arasındaki yaş farkı günümüzde de olabilecek bir şey, ancak, her ne kadar romantiklik, ya da sevimlilik adına olsa da, bir erkeğin eşine, “küçüğüm” demesi, bence, her şeyden önce hoş değil.
Peki Kurt Seyit Ve Şura yorumları bu şekilde olunca, Kurt Seyit Ve Şura dizisi izlenmez mi? Çok da güzel izlenir; çünkü sıkıcı bir dizi değil. Ancak, biraz daha doğal olabilir kanısındayım. Peki ya sizin Kurt Seyit Ve Şura yorumlarınız ne yönde?

“Kurt Seyit Ve Şura Yorumları” üzerine 1 yorum.

  1. 25 Mart 2014 için Kurt Seyit Ve Şura yorumu yapacak olursak, Şura’nın teyzesinden bir kere daha gıcık kaptığımı belirtmeliyim, Petro da ayrı bir gıcık karakter. Bunun yanında, Şura’nın ailesinden ayrılmaya bu kadar çabuk karar vermesi ilginç bir durum, önümüzdeki hafta da göreceğiz, Seyit’in babası zaten oğlunun bir Türk ile evlenmesini istiyordu, Şura’yı kabullenemeyecek.
    Hala, Şura; ve Seyit arasındaki aşkın gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum ben filmin ilk bölümünden bu yana; o inandırıcılığı vermiyor bence.

Bir cevap yazın