Ayas Filmi Yorumları

Bu yazımızda, film yorumları arasına Ayas filmi yorumlarını ekleyeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Film yorumları ile ilgili bilgileri merak ediyor, ve Ayas filmi yorumları hakkındaki detayları gözden geçirerek Ayas filmi izlemek isteyip istemediğinize karar vermek istiyorsanız, Ayas filmi izlemeden önce gelin Ayas filmi yorumlarını film yorumlarımız arasına ekleyelim:

Ayas filmi özellikle çocuklar için hazırlanmış bulunmakta, ve 6 Yaşındaki Ayas’ın yaşam öyküsünden kesitleri bizlere sunmakta. Bunun yanında Ayas filmi, ülkemizin ilk çizgi filmi olması ile de dikkatleri üzerine çekiyor. BKM film tarafından sunulmuş olan Ayas filminin seksen dakika süresi bulunduğunu belirterek, Ayas filmi yorumlarını film yorumlarımız arasına eklemeye başlayalım:
Ayas filmi yorunları; ve Ayas filmi eleştirileri olarak film yorumlarını ikiye ayırdığımızda, ilk olarak Ayas filminin espri açısından çok kuvvetli olduğunu belirten izleyicilerin bulunduğunu aktaralım. Bununla birlikte, Ayas filmi üç senede, 75 kişilik bir ekip tarafından hazırlandığı için Ayas filmi eleştirilerini yapan izleyicilerin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Animasyon kategorisinde sunulan Ayas filmi yorumlarına göre, animasyonları etkili bulanların bulunması ile birlikte, basit bulanların da mevcut olduğunu belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.

“Ayas Filmi Yorumları” üzerine 1 yorum.

  1. AYAS izledigim en kotu seneryolu,berbat Turkce kullanilmis rezalet bir film.bunu nasil vizyona sokabiliyorlar,insan utanir gercekten!!! Hic mi animasyon izlemiyosun,butcen yoksa yapma! Her zaman emege saygi duyarim ama bu gercekten Turk insanini kucuk gorme ve ne verirsen alir mantigi!!! Dalga gecer gibi,cocuklarimizin zihnine yazik ya! Cita bu kadar mi asagi cekilir!!!! Kesinlikle bosa gidecek bir para,kesinlikle GİTMEYİN !!!

Bir cevap yazın