0

Halam Geldi Yorumları

Bu yazımızda film yorumları arasına Halam Geldi yorumlarını; ve Halam Geldi eleştirilerini ekleyeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. 3 Ocak 2014′te vizyona giren Türk filmleri arasında yer alan Halam Geldi ile ilgili Halam Geldi yorumları; ve Halam Geldi eleştirilerini alarak, Halam Geldi filmi hakkında kısa bilgiler edinmek istiyorsanız, hemen bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:


3 Ocak 2014′te vizyona giren Türk filmleri arasında yer alan Halam Geldi süresi 100 dakikadır. Türkiye’de hazırlanan, ve dram kategorisinde yer alan Halam Geldi filminin yönetmeni Erhan Kozan’dır. Halam Geldi filminin oyuncuları ise Melisa Celayir, Tunç Oral, Miray Akay… şeklinde özetlenmektedir. İsterseniz film yorumları öncesinde Halam Geldi filminin konusuna da kısaca değinelim:
Halam Geldi filminin konusu: Kıbrıs Akıncılar Köyü’nde yaşayan, 13 yaşındaki üç Diyarbakır’lı kızın öyküsünü anlatan Halam Geldi, çocuk gelinleri; ve bununla birlikte Akraba evliliklerini konu alıyor; buna ek olarak, doğan engelli çocukların yaşamları da, çocukların bakış açısı ile izleyiciye sunuluyor. İsterseniz zaman kaybetmeden, Halam Geldi yorumları, ve Halam Geldi eleştirilerini de gözden geçirelim:
Halam Geldi yorumları, ve Halam Geldi eleştirileri: Halam Geldi filminde çok fazla dramatik konu işlenmekle birlikte, olaylar o kadar ardı ardına izleyiciye aktarılıyor ki, bir zaman sonra inandırıcılığını yitirmeye başlıyor. Kısa bir zaman dilimi içerisinde pek çok şey gerçekleşiyor; ve filmde süre çok da iyi kullanılmıyor bu anlamda. Dram içerisindeki tesadüfü şu şekilde net anlatabiliriz: 13 yaşında iki çocuk, akrabaları ile evlendirilmeye çalışılıyor; tam bu sırada, akraba evliliğinden doğan bir çocuğun ani hastalığı gündeme geliyor…

Almina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.