0

12 Yıllık Esaret

Bu yazımızda sizlere, vizyona girecek filmler, ve 2014′te vizyona girecek filmler arasında yer alan 12 Yıllık Esaret ile ilgili bilgilerden söz ederek, 12 Yıllık Esaret filmi ile ilgili detayları aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de vizyona girecek filmler, ve 2014′te vizyona girecek filmler arasında yer alan 12 Yıllık Esaret; ve 12 Yıllık Esaret filmi ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, sizi daha fazla bekletmeyelim:


12 Yıllık Esaret ne zaman vizyona girecek? 24 Ocak 2014′te vizyona girecek filmler arasında yer alan 12 Yıllık Esaret filmi 2013 senesinde Yeni Zelanda, ve Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilmiştir. Tarih, dram; ve biyografi kategorilerinde yer alan 12 Yıllık Esaret filminin yönetmeni Steve McQueen iken, 12 Yıllık Esaret oyuncularının, Paul Dano, Paul Giamatti, Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbenmder, Brad Pitt… şeklinde özetleneceğini de belirtmemiz gerekmektedir. İsterseniz hemen, vizyona girecek filmler arasında yer alan 12 Yıllık Esaret konusunu da gözden geçirelim:
12 Yıllık Esaret konusu: Solomon Northup, 1853 senesinde bir roman yazmış, ve romanında kendi hayatını anlatmıştır. 12 Yıllık Esaret filmi de bu romandan uyarlanmış bulunmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin kuzey kısmında, özgür bir insan olarak yaşayan Solomon’un kaçırılarak köle yapılması, sonrasında da 12 yıl süren köleliği, 12 Yıllık Esaret konusu olarak bizlere yansıtılmaktadır.

Almina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.