0

Ammar Filmi

Bu yazımızda sizlere, bu hafta vizyona girecek Türk filmleri arasında yer alan, 21 Mart 2014′te vizyona girecek filmler arasında bulunan Ammar ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de 21 Mart 2014′te vizyona girecek filmler, ve bu hafta vizyona girecek Türk filmleri arasında yer alan Ammar ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, hemen Ammar filmini tanımaya başlayalım:


2014 senesinde Türkiye’de çekilen Ammar, korku filmleri kategorisinde yer almaktadır, ve Ammar filminin süresi 80 dakikadır. Ammar yönetmeni Özgür Bakar iken, Ammar oyuncuları ise, Berke Hürcan, Turan Özdemir, Burak Sarımola, Selim Erdoğan, Halil Sezai Paracıkoğlu… şeklinde özetlenmektedir. Dilerseniz zaman kaybetmeden Ammar filminin konusunu da gözden geçirelim:
Ammar filminin konusu: Bazı günahların bedeli çabuk ödenir, Ammar filminin sloganı olarak karşımıza çıkmaktadır. Feride ile sevgilisi, Feride’nin ev arkadaşı ile, Feride’nin sevgilisinin arkadaşı Barkın’ı yakınlaştırmaya çalışmaktadırlar. Dördü birlikte, haftasonu tatili için bir dağ evine gitmeye karar verirler. Ancak aralarına Canan da katılır; sonrasında ise dağ evine giderken yapılan yolculuk gergin bir hal almaya başlar…

Almina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.