0

Bu Nasıl Aile

Bu yazımızda sizlere, vizyona girecek filmler arasında yer alan Bu Nasıl Aile ile ilgili bilgilerden söz ederek, Bu Nasıl Aile filminin tanıtımını yapacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Vizyona girecek filmler arasında yer alan Bu Nasıl Aile ile ilgili bilgileri detaylı olarak öğrenmek istiyorsanız, size daha fazla zaman kaybettirmeyelim:


Vizyona girecek filmler arasında yer alan Bu Nasıl Aile filminin vizyona giriş tarihi 13 Eylül 2013 iken, Bu Nasıl Aile’nin Amerika Birleşik Devletleri’nde hazırlandığını, ve süresinin 95 dakika olarak belirtildiğini de aktaralım. Komedi kategorisinde yer alan Bu Nasıl Aile yönetmeni Rawson Marshall Thurber iken, Bu Nasıl Aile oyuncuları ise Jason Sudeikis, Will Poulter, Ed Helms, Emma Roberts, Jennifer Aniston… gibi isimlerden oluşmaktadır. Peki ya Bu Nasıl Aile konusu? Bu Nasıl Aile konusunu da hemen aktaralım:
Bu Nasıl Aile konusu? Vizyona girecek filmler arasında yer alan Bu Nasıl Aile filminde bir ot satıcısı olan David Burke’nin müşterileri, işçileri, ve onların anneleridir. Bulunduğu yerde, yardıma ihtiyaç duyan gençlere yardımcı olan David, iyiliklerinin karşısında cezalandırıldığı gibi, bunun yanında göze batmayı seven bir kişilik olarak da bilinmemektedir.
David’in yardım ettiği gençler, kendisinin parasını, ve zulasını çalar. Bunları kendisine tedarik eden Brad’e ise David, bu nedenlerden dolayı borçlanır. Bu borcu ödemek için büyük bir iş yapmak zorunda kalan David, aynı zamanda, meksika’dan Brad’e gelen malları da almak durumunda kalır.
Tüm bu durumlar karşısında David’e yardımcı olacak olan kişiler bulunmaktadır; bunlar David’in komşularıdır. Casey zeki bir genç kızdır, Kenny özenli bir David müşterisidir. Rose ise, hem striptizci, hem de alaycı bir kişiliktir. Plan mükemmeldir. Artık David’in bir eşi, iki de çocuğu vardır. Ve hep birlikte 4 Temmuz’da Güney sınırına doğru hafta sonu tatiline giderler…

Almina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.