Çılgın Dersane 3 Filmi

Bu yazımızda sizlere, 17 Ocak 2014’te vizyona girecek filmler; ve vizyona girecek Türk filmleri arasında yer alan Çılgın Dersane 3 ile ilgili bilgilerden söz ederek Çılgın Dersane 3 filmi hakkındaki detayların aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. 17 Ocak 2014’te vizyona girecek filmler; ve vizyona girecek Türk filmleri arasında yer alan Çılgın Dersane 3 ile ilgili bilgileri merak ediyorsanız, hemen Çılgın Dersane 3 filmini tanımaya başlayalım:

Çılgın Dersane 3 ne zaman vizyona girecek sorusunun yanıtı 17 Ocak 2014 olarak verilirken, komedi filmleri kategorisinde yer alan Çılgın Dersane 3 filminin yönetmeni Kamil Çetin olarak belirtilmektedir. Çılgın Dersane 3 filminin oyuncularını ise şu şekilde özetleyebiliriz: Zeynep Aktuğ, Okan Karacan, Duygu Çetinkaya, Ozan Aydemir, Paşhan Yılmazel… Dilerseniz hemen Çılgın Dersane 3 filminin konusuna da göz atalım:
Çılgın Dersane 3 filminin konusu: Özlem Dersanesi’nin öğrencileri bir müzik yarışmasına katılmış; ve finale kalmışlardır. Bunun için Antalya’da bir otele yerleşirler; ve Ali’nin finalde yarışmasını beklerler, ancak Ali ani bir şekilde hastalanır. Bunun üzerine, otelde çalışmakta olan Zeynep’in, yarışmanın finaline katılmasına karar vererek, Zeynep’i final için hazırlamaya başlarlar. Ali Zeynep’e ilk görüşte aşık olmuştur. Ancak Zeynep’in hayatında bir takım problemler bulunmaktadır. Bu problemleri öğrenen Ali, Zeynep’in sorunlarını çözmek adına arkadaşları ile birlikte savaşmaya başlarken, bu arada, finale kalan diğer dersanenin öğrencileri de müzik yarışmasını kazanmak adına her yolu denemeye başlarlar. Bunun için bir takım yalanlar da söyleyeceklerdir.

“Çılgın Dersane 3 Filmi” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın