0

Dinozorlarla Yürümek

Bu yazımızda sizlere, 20 Aralık 2013 tarihinde vizyona girecek filmler arasında yer alan Dinozorlarla Yürümek; ve Dinozorlarla Yürümek filmi ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de vizyona girecek filmler arasında yer alan Dinozorlarla Yürümek ile ilgili bilgi sahibi olmak; ve Dinozorlarla Yürümek filmini yakından tanımak istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden Dinozorlarla Yürümek hakkındaki bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:


20 Aralık 2013′te vizyona girecek filmler arasında yer alan Dinozorlarla Yürümek filmi İngiltere’de 2013 senesinde çekilmiş bulunmaktadır. Aile; ve üç boyutlu filmler kategorilerinde yer alan Dinozorlarla Yürümek filminin süresi 109 dakikadır. Dinozorlarla Yürümek yönetmeni ise, Barry Cook, Neil Nightingale, Theodora Thomas… olarak aktarılmaktadır. İsterseniz hemen Dinozorlarla Yürümek konusu ile ilgili de kısa bilgiler verelim:
Dinozorlarla Yürümek konusu: Arctic North, öncelikli olarak iki kardeşin babasının ulaşmak istediği bir yerdir; sonrasında ise baba tarafından bu ulaşım isteği iki çocuğuna bırakılmıştır. Babalarının izi; ve mirasından devam edecek olan iki kardeşi burada bekleyen macera, büyük bir sürpriz niteliğindedir.

Almina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.