0

Escape Plan

Bu yazımızda sizlere, vizyona girecek filmler, ve vizyona girecek filmler 2013 listesinde yer alan Escape Plan ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Vizoyna girecek filmler, ve vizyona girecek filmler 2013 listesinde yer alan Escape Plan filmi ile ilgili merak ettiğiniz detayları yazımız içerisinde bulabilirsiniz:


Vizyona girecek filmler listesinde yer alan Escape Plan Amerika Birleşik Devletleri’nde hazırlanmış bulunmaktadır. Escape Plan filmi yönetmeni Mikael Hafstrom iken, Escape Plan oyuncuları Sam Neill, Jim Caviezel, Vincent D’Onofrio, Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone… gibi isimlerden oluşmaktadır. Vizyona girecek filmler 2013 listesinde yer alan Escape Plan konusu ile ilgili detayları da hemen sizlere aktaralım:
Escape Plan konusu: Ray Breslin, dünyaca bilinen önemli güvenlik uzmanları arasında yer almaktadır, ve bir güvenlik tasarımcısı olarak işinde oldukça ün yapmış bulunmaktadır. Ray bir hapishane tasarlar; ve inşa eder; bu hapishanede üst düzey güvenlik, ve koruma bulunmaktadır, ancak gün gelecek, ve kendi tasarlamış olduğu bu hapishanede kendisi de mahkum olacaktır. Ray’ın amacı, kurulan tüm güvenlik önlemlerini tek tek aşmak, ve hapishaneden firar etmeyi başarmaktır. Emil ise hapishanenin en saygın isimleri arasında yer almaktadır; Ray Emil ile firar etmek konusunda bir anlaşma hazırlamıştır. Emil’in çok da gizemli bir kişi olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Emil Ray ile anlaşırken, arkadaşlarına, mahkumlukları süresince hiç bir zarar gelmemesini hedeflemektedir, ancak Ray’ın planlarından habersizdir…

Almina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.