Göster Gününü 2

Bu yazımızda sizlere, vizyona girecek filmler arasında yer alan Göster Gününü 2 ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Vizyona girecek filmler arasında yer alan Göster Gününü 2 için, Göster Gününü 2 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını, Göster Gününü 2 filmi ile ilgili tüm detayları yazımız içerisinde bulabileceksiniz. İsterseniz hemen, vizyona girecek filmler arasında yer alan Göster Gününü 2 ile ilgili bilgileri edinmeye başlayalım:

Göster Gününü 2 ne zaman çıkacak diyenler için, vizyona girecek filmler arasında yer alan Göster Gününü 2 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtının 16 Ağustos 2013 olduğunu belirtelim. Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir film olan Göster Gününü 2, komedi; aksiyon türü bir film olarak belirtilmektedir. 113 dakika süren Göster Gününü 2’nin yönetmeni Jeff WadloW iken, John Leguizamo, Lyndsy Fonseca, Chloe Grace Moretz, Aeran Taylor-Johnson, Jim Carrey… gibi önemli isimler, Göster Gününü 2 oyuncuları arasında yer almaktadırlar.
Jeff Wadlow, vizyona girecek filmler arasında yer alan Göster Gününü 2’nin yönetmenliğini üstlenirken senaryosunu da yazmış bulunmaktadır. Peki Göster Gününü 2 filmi konusu hakkında bilgi sahibi olmak istersek neler öğreniriz?
Göster Gününü 2 filmi konusu: Davel, kendi kostümlerini kendisi hazırlayan bir kişidir. Aslında onun üstün güçleri bulunmamaktadır. Ancak Davel kendisini bir savaşçı kahraman olarak ilan etmiş bulunmaktadır. Tam bu sırada, pek çok maceranın ortasında kalan Davel’in karşısına, bir grup insan çıkacaktır, ve bu insanların olağanüstü yetenekleri de bulunmamaktadır. Bu insanlar da kendilerini birden, ilginç kostümler kullanmak sureti ile kahraman olarak ilan etmeye başlarlar. Davel, ve diğerlerinin tek amacı suçlularla savaşmaktır.
Justice Forever, Davel, ve kendisine sonradan katılan insanların oluşturduğu ekibin almış olduğu yeni isimdir. Ancak bu yeni ekibin karşısına Red Mist’de bir intikam planı ile çıkacaktır. Göster Gününü 2 filmi konusunun bundan sonrasını, vizyona girecek filmler arasında yer alan Göster Gününü 2’yi izlerken görebileceksiniz…

Bir cevap yazın