Karlar Ülkesi

Bu yazımızda sizlere vizyona girecek filmler, 2014’te vizyona girecek filmler; ve 17 Ocak 2014’te vizyona girecek filmler arasında yer alan Karlar Ülkesi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Karlar Ülkesi filmi ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden vizyona girecek filmler, 2014’te vizyona girecek filmler; ve 17 Ocak 2014’te vizyona girecek filmler arasında yer alan Karlar Ülkesi ile ilgili bilgileri aktarmaya başlayalım:

Vizyona girecek filmler, 2014’te vizyona girecek filmler; ve 17 Ocak 2014’te vizyona girecek filmler arasında yer alan Karlar Ülkesi filmi, 2013 senesinde Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilmiştir. Macera, aksiyon; ve animasyon filmleri kategorilerinde yer alan Karlar Ülkesi süresi 89 dakikadır. Karlar Ülkesi filminin yönetmeni ise: Jennifer Lee; ve Chris Buck olarak belirtilmektedir. İsterseniz zaman kaybetmeden Karlar Ülkesi konusu ile ilgili bilgilerden de söz edelim:
Karlar Ülkesi konusu: Karlar Kraliçesi Krallığı lanetlemiş, ve bu lanet sonrasında da krallık ebedi bir kış mevsimine mahrum olmuştur. Ancak bu krallıkta Anna isimli, maceradan korkmayan, iyi kalpli bir kişi bulunmaktadır. Karlar Kraliçesini bularak Krallığın üzerinden laneti kaldırmasını istemeye karar verir; ve usta dağcı Kristoff ile birlikte masal gibi bir yolculuğa çıkar. Yolda bir takım büyüler; ve mitolojik yaratıklar, Anna; ve Kristoff’u sürekli başka bir tehlikeye sürüklemektedir. Bununla birlikte, Karlar Kraliçesi’ni bularak tanımaları gerekmekte, ve bunun için de kısa bir zamanları bulunmaktadır.

“Karlar Ülkesi” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın