0

Kırık Çember Filmi

Bu yazımızda sizlere, 24 Ocak 2014′te vizyona girecek filmler arasında yer alan Kırık Çember ile ilgili bilgilerden söz ederek, Kırık Çember filmi hakkındaki detayların aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de 24 Ocak 2014′te vizyona girecek filmler arasında yer alan Kırık Çember ile ilgili bilgileri almak istiyorsanız, Kırık Çember filmi hakkındaki detayları hemen aktarmaya başlayalım:


24 Ocak 2014′te vizyona girecek filmler arasında yer alan Kırık Çember süresi 111 dakika olup, Belçika’da 2012 senesinde hazırlanan Kırık Çember filminin dram kategorisinde yer aldığını da belirtmemiz gerekmektedir. Kırık Çember filminin yönetmeni Felix Van Groeningen iken, Kırık Çember filminin oyuncularının ise Robbie Cleiren, Geert Van Rampelberg, Veerle Baetens, Nell Cattrysse, Johan Heldenbergh… şeklinde özetlendiğini belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz hemen Kırık Çember konusu ile ilgili bilgilerin aktarımını da gerçekleştirmeye çalışalım:
Kırık Çember konusu: Didier; ve Elise, birbirinden çok farklı karakterlerde olan iki kişi olsalar da, ilk gördükleri anda birbirlerine aşık olurlar. Elise dindar; Didier ise ateisttir. Çiftin bir kızı olur; sonrasında da bu kız hastalanır. İşte tam da bu sırada, çift, birbirlerine olan aşklarının sorgulamasını yapmaya başlar…

Almina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.