0

Para Avcısı

Bu yazımızda sizlere, vizyona girecek filmler; ve 2014′te vizyona girecek filmler arasında yer alan Para Avcısı ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi; ve Para Avcısı filmi hakkındaki detayları aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de vizyona girecek filmler; ve 2014′te vizyona girecek filmler arasında yer alan Para Avcısı ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden Para Avcısı filmini anlatmaya başlayalım:


Para Avcısı ne zaman vizyona girecek sorusunun yanıtı 3 Ocak 2014 olarak verilmektedir. 2013 senesinde Amerika Bileşik Devletleri’nde çekilen Para Avcısı filmi, suç; ve macera kategorilerinde yer almaktadır. Para Avcısı süresi 110 dakika olarak belirtilirken, Para Avcısı filminin yönetmeninin Martin Scorsese; ve Para Avcısı filminin oyuncularının da Ethan Suplee, Jean Dujardin, Jonah Hill, Matthew McConaughey, Leonardo DiCaprio… şeklinde özetlenebileceğini belirtmemiz gerekmektedir. İsterseniz bir de Para Avcısı konusu ile ilgili bilgiler edinelim:
Para Avcısı konusu: Jordan Betfort 24 yaşında, genç; ve bir o kadar da hırslı bir iş adamıdır. Yatırımcılarını atlatır; ve bir anda köşeyi döner. Sonrasında ise kişiliği değişen Jordan, kısa zamanda para kazanmak; ve sonrasında da bu parayı, yine kısa zamanda harcamayı alışkanlık haline getirir. Erkeklerle birlikte olmayı meslek edinmiş, uyuşturucu kullanmayı ise alışkanlık haline getiren kadınlarla birlikte olmaya başlayan Jordan Betfort, aslında gerçekte var olan bir kişidir, ve Para Avcısı filmi de Amerikan borsasında çalışan Jordan Betfort’un hayatını konu almaktadır.

Almina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.