Home » Vizyona Girecek Filmler » Patron Mutlu Son İstiyor

Patron Mutlu Son İstiyor

Bu yazımızda sizlere, 1 Ocak 2014′te vizyona girecek filmler, 2014′te vizyona girecek filmler; ve vizyona girecek Türk filmleri arasında yer alan Patron Mutlu Son İstiyor ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de 1 Ocak 2014′te vizyona girecek filmler arasında yer alan Patron Mutlu Son İstiyor ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, sizlere hemen Patron Mutlu Son İstiyor filmi ile ilgili bilgilerden söz edelim:


1 Ocak 2014′te vizyona girecek filmler, vizyona girecek Türk filmleri arasında yer alan Patron Mutlu Son İstiyor, Türkiye’de 2013 senesinde çekilmiştir. Romantik komedi kategorisinde yer alan Patron Mutlu Son İstiyor filminin yönetmeni Kıvanç Baruönü iken, Patron Mutlu Son İstiyor oyuncuları ise Mustafa Uzunyılmaz, Ezgi Mola, Ersin Korkut, Erkan Can, ve Tolga Çevik… şeklinde özetlenmektedir. İsterseniz kısa bir şekilde Patron Mutlu Son İstiyor konusunu da gözden geçirelim:
Patron Mutlu Son İstiyor konusu: Yapımcının senaristten istediği, mutlu son ile biten bir filmdir. Bu film bir romantik komedi olmalıdır. Bu isteği yerine getirmek üzere senarist bir yola çıkar, ve karşısına çıkan üzücü; ve ağlatan bir takım olaylarla karşılaşır.

Yazı İçin Gelen Aramalar:

  • patron mutlu son istiyor hangi otelde çekildi
  • patron mutlu son istiyor nerede cekildi
  • patron mutlu son ıstıyor
  • patron mutlu son İstiyor hangi otelde çekilmiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Gizlilik Politikası