Şeytan-ı Racim

Bu yazımızda sizlere, vizyona girecek filmler arasında yer alan Şeytan-ı Racim ile ilgili bilgiler vererek Şeytan-ı Racim filminin tanıtımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Siz de vizyona girecek filmler arasında yer alan Şeytan-ı Racim ile ilgili bilgi edinmek, ve Şeytan-ı Racim filmini tanımak istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden Şeytan-ı Racim’in detaylarını aktarmaya başlayalım:

Vizyona girecek filmler arasında yer alan Şeytan-ı Racim ne zaman vizyona girecek diyenler, 13 Eylül 2013’ün, Şeytan-ı Racim filminin vizyona giriş tarihi olduğunu belirtelim. Türkiye’de hazırlanan Şeytan-ı Racim filmi korku, ve gerilim kategorilerinde yer almaktadır. Şeytan-ı Racim yönetmeni Arkın Aktaç iken, Şeytan-ı Racim oyuncularının, Uğur Güneş, Aysan Sümercan, Mehmet Çevik, Ayşe Tunaboylu, Altan Gördüm… şeklinde özetlenmesi gerekmektedir. Peki ya Şeytan-ı Racim konusu?
Şeytan-ı Racim konusu: Vizyona girecek filmler arasında yer alan Şeytan-ı Racim konusunu şu şekilde özetleyebiliriz: Salih; ve Emrah İstanbul’da üniversite okuyan iki ev arkadaşıdır. Salih Havas ilmine ilgi duymaktadır. Ve bu ilgi, hem Emrah; hem de Salih’in hayatlarının sonsuza kadar değişmesine neden olacaktır.
Emrah çok bir şeyin farkında değildir; ama Salih, cinler aleminin elemanlarını kendi emrinde kullanmak istemektedir. Bu elemanlar oldukça ürkütücüdürler. Ve korkunç bir döngü, hem Emrah, hem de Salih’i çoktan içine almıştır bile… Emrah daha çok huzursuzdur. Her gece kabuslar görmektedir, ve huzursuzluğu her seferinde biraz daha artmaktadır…

“Şeytan-ı Racim” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın