Ateşli Aynasızlar

Vizyona girenler, ve vizyona giren filmler 2013 listesinde yer alan Ateşli Aynasızlar ile ilgili bilgilerden bu yazımız içerisinde sizlere söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. 9 Ağustos 2013 tarihinde kendisine, vizyona giren filmler 2013 listesinde yer edinen Ateşli Aynasızlar ile ilgili detayları, ve merak ettiklerinizi yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirterek, vizyona girenler listesindeki Ateşli Aynasızlar’ı tanıtmaya başlayalım:

9 Ağustos 2013 tarihinde vizyona girenler, ve vizyona giren filmler 2013 listesinde kendisine yer edinen, Amerika Birleşik Devletleri yapımı Ateşli Aynasızlar süresi 117 dakikadır. Ateşli Aynasızlar yönetmenliğini Paul Feig üstlenirken, Ateşli Aynasızlar oyuncuları Demian Bichir, Melissa McCarthy, Sandra Bullock… gibi önemli isimlerden oluşmaktadır. Polisiye, komedi, ve aksiyon, Ateşli Aynasızlar’ın yerleştiği kategoriler arasında yer almaktadır. Peki ya Ateşli Aynasızlar konusu?
Ateşli Aynasızlar konusu: Vizyona girenler, ve vizyona giren filmler 2013 listesinde kendisine yer edinen Ateşli Aynasızlar konusu için şunları söyleyebiliriz: Katerina James bir FBI ajanıdır, ve kendisine bir görev verilmiş bulunmaktadır. Katerina James, kendisine verilen görevde, Boston’dan bir polis memuru ile birlikte çalışmak durumundadır. Polisin adı Shannon Mullins’tir. Katerina James ise çılgınlığı ile ün yapmış bulunmaktadır. Bu ikilinin görevleri Rus bir gansgter çetesini yakalamaktır.
İki kadın görevlinin kişilikleri, ve çalışma tarzları birbirinden çok farklı da olsa, görevlerinin üstesinden başarı ile geleceklerdir, ancak, bu sırada yaşayacaklarına, başlarına gelen komik şeylerin de eklenmesi ile Ateşli Aynasızlar konusu oluşmaktadır.

Yazı İçin Gelen Aramalar:

  • allinurl: Atesli Aynasizlar

“Ateşli Aynasızlar” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın