Direniş Günlerinde Aşk

Bu yazımızda sizlere, vizyona girenler, ve vizyona giren filmler 2013 listesinde yer alan Direniş Günlerinde Aşk ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Direniş Günlerinde Aşk oyuncuları, Direniş Günlerinde Aşk yönetmeni; ve Direniş Günlerinde Aşk konusu gibi detayları öğrenmek için, vizyona girenler, ve vizyona giren filmler 2013 listesinde yer alan Direniş Günlerinde Aşk hakkındaki detayları öğrenmeye başlayalım:

Direniş Günlerinde Aşk, vizyona giren filmler 2013 listesine 30 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiştir. Direniş Günlerinde Aşk süresi 122 dakika olarak belirtilirken, Direniş Günlerinde Aşk Fransa’da yapılmış bir dram filmi olarak aktarılmaktadır. Direniş Günlerinde Aşk yönetmeni Olivier Assayas olarak aktarılırken, Direniş Günlerinde Aşk oyuncuları, Felix Armand, Lola Creton, Clement Metayer… şeklinde özetlenmektedir. Vizyona girenler arasında yer alan Direniş Günlerinde Aşk için Direniş Günlerinde Aşk konusunu da hemen aktarmak istersek:
Direniş Günlerinde Aşk konusu: 1968 senesi Mayıs ayının izleri halen sürmekte, hatta zaman zaman da etkisini arttırmaktadır. Özgürlükçü gençler, hayallerini gerçekleştirmek hedefi ile ilerlemelerini sürdürürken devrim de her geçen gün biraz daha yaklaşmaktadır. Alain Gilles, Christine’nin arasında sürüp giden ilişkinin de dönem ile benzeştiğini belirtmeliyiz. Üçlü arasında bir aşk üçgeni bulunmakla birlikte, aynı zamanda da devrimin heyecanı bulunmaktadır.

Bir cevap yazın