0

Erkek Tarafı Testosteron

Bu yazımızda sizlere, 22 Kasım 2013′te vizyona giren filmler arasında yer alan Erkek Tarafı Testosteron ile ilgili bilgilerden söz ederek Erkek Tarafı Testosteron filmi hakkında detayları aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer 22 Kasım 2013′te vizyona giren filmler arasında yer alan Erkek Tarafı Testosteron’u merak ediyorsanız, hemen Erkek Tarafı Testosteron filmini tanımaya başlayalım:


22 Kasım 2013 tarihinde vizyona giren filmler arasında yer alan Erkek Tarafı Testosteron yönetmeni İlksen Başarır’dır. Erkek Tarafı Testosteron filmi komedi tarzında hazırlanmış bir film olmakla birlikte, Erkek Tarafı Testosteron oyuncuları Onur Ünsal, Emre Karayel, Mert Fırat, Metin Coşkun, Timur Acar… olarak özetlenmektedir. Dilerseniz Erkek Tarafı Testosteron filmi ile ilgili detayları aktarmaya, Erkek Tarafı Testosteron konusunu anlatarak devam edelim:
Erkek Tarafı Testosteron konusu: Yedi erkek, bir düğün daveti alıyor, ve davete gidiyor, ancak, gidilen düğün iptal oluyor. Ve bu yedi erkek birlikte soluğu bir restaurantta alıyor. Burada konu, kadın erkek ilişkileri üzerinde yoğunlaşıyor. Bu sohbetin nedeni ise, bir bilim adamı ile evlenmek için nikah salonuna gelen gelinin, nikah salonundaki diğer erkeklerden birisi ile öpüşmesi oluyor. Bunun üzerine nikah salonunda bir kıyamet kopuyor; ardından da ortalık sakinleştiğinde erkekler kendilerini nikah salonunun dışında buluyor. Restauranta gidildiğindeki konu, gelinin, neden ilişkisini nikah salonunda, herkesin gözü önünde bitirmek istediğinden açılıyor…

Almina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.