Hep Yek 3

Hep Yek 3, 15 Şubat 2019’da vizyona giren filmler arasında yer almakta olup, komedi filmleri kategorisinde yer almaktadır ve 2018 yılında Türkiye’de hazırlanmıştır. Süresi 91 dakikadır. İlerleyen bölümlerde Hep Yek 3 filminin konusu ve oyuncuları ile kamera arkası hakkında bilgileri sizlerle detaylı olarak paylaşacağız.

Hep Yek 3 Konusu

Gürkan ve Aktan daha önce cezaevine düşmüş eski mahkumlardır. Sonrasında da peşlerine mafya düşer. Söz konusu kovalamacanın ortasında, Aktan ve Gürkan kendilerini, İstanbul’un en büyük tarihi eser kaçakçısı Bilal Özkök’ün, evinde vermiş olduğu yılbaşı partisinde bulurlar. Olaylar da bunun sonrasında gelişmeye başlar.

Aktan ve Gürkan beladan uzak duramamaktadır. Onlara, belayı üzerlerine çekiyorlar dersek de yanlış tabir kullanmamış oluruz. Bu sefer de, Türkiye’nin en bilinen kabadayılarından birinin şehvet, şan, şöhret düşkünü oğlu Cevat Bakır’ın cezaevine düşmesine neden olurlar. Aslında onu, bulaştırdıkları bu beladan kurtarmanın yolunu arıyorlardır. Bunun için de Nazım Baba’dan yardım istemeye karar verirler. Ve bir anlaşma yaparak, aslında her şeyi yoluna koyduklarını düşünürler.

Ama beladan uzak duramıyor olmaları, Aktan ve Gürkan’ın yine büyük bir hata yapmasına neden olur ki bu hata onları, mafyanın ölecek adamlar listesinin ilk sırasına yerleştirir. Adamlar peşlerine düşmüş, onlar ise o adamlardan kaçmaya başlamışlardır ki bir anda kendilerini, İstanbul’un en büyük tarihi eser kaçakçısı Bilal Özkök’ün evinde düzenlemiş olduğu yılbaşı partisinin ortasında bulurlar. Bu partide, İstanbul’un en sosyetik isimleri buluşmuştur. Ve Aktan ile Gürkan o partiyi de birbirine katar. Sonrasında onları bir dizi macera takip edecektir.

Hep Yek 3 Oyuncuları

Serdal Genç
İnan Ulaş Torun
Yıldırım Memişoğlu
Gökhan Yıkılkan
Ali Sürmeli
Mahmut Tuncer

Hep Yek 3 filminin yönetmen koltuğunda Özgür Bakar oturmakta iken, filmin senaristliğini Bilal Kalyoncu üstlenmiştir. Yapımcı ise yine Bilal Kalyoncu’dur. Hep Yek 3 filminin yorumlarına baktığımızda ise ailecek izlenemeyecek bir film olduğunu; çünkü çok fazla küfür ve bel altı sohbete yer verildiğini görebiliyoruz. Bunun haricinde filmi komik bulan da var, insanların filmi izlerken neye güldüğünü anlamaya çalışan da; filmin iyi olduğunu düşünen var, olmadığını düşünen de…

Bir cevap yazın