Neva Filmi

Bu yazımızda sizlere, vizyona girenler, ve 13 Eylülde vizyona giren filmler arasında yer alan Neva ile ilgili bilgilerden söz ederek, Neva filmi hakkındaki detayları aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Vizyona girenler, ve 13 Eylülde vizyona giren filmler arasında yer alan Neva ile ilgili bilgileri hemen almaya başlayalım:


Vizyona girenler arasında yer alan Neva filmi ülkemizde çekilen filmler arasında yer almakla birlikte, dram kategorisinde yer almaktadır. Neva filmi yönetmeni Can Arca, ve Birkan Uz olarak belirtilirken, Neva filmi oyuncuları, Kenan Vural, Başak Parlak, Şükrü Özyıldız… şeklinde özetlenmektedir. Neva filmi nerede çekildi sorusunun yanıtı Ankara olarak belirtilirken, Neva filmi konusunu da sizlere hemen aktaralım:
Neva filmi konusu: 13 Eylülde vizyona giren filmler arasında yer alan Neva filmi konusu şu şekildedir: Neva, yaşanmış gerçek bir hikayeden alıntı olmakla birlikte, Neva, ve Ilgın 25 yaşlarına gelmiş; fakat hayatlarında henüz hiç kimse ile birlikte olmamıştırlar. İki gencin de hayatı oldukça keyifli geçerken, bir gün bir şey olur… Sonrasında acaba hala mutlu olmaya devam edecekler midir?

Almina